Стабілізатор напруги: Voltok Basic SRK9-18000 profi



Немає в наявності
-
Консультація фахівця
Відповімо на всі питання -
Виробник продукції
а не простосто продавець -
Всі види оплати
Кредит і розстрочка -
Гарантія та сервіс
Установка і підключення -
Доставка по всій Україні
14 днів на обмін, повернення
Voltok Basic SRK9-18000 profi - це якісний і довговічний стабілізатор, прилад вирівнює напругу в електромережі вашого будинку або офісу, а також забезпечує захист техніки від перепадів напруги. Стабілізатори Voltok - це продукт українського виробництва, але вироби вже широко відомі в зарубіжних країнах.
Модель Voltok Basic SRK9-18000 profi випускається з оновленим україномовним програмним забезпеченням.
У модельній лінійці Basic ви отримуєте дев'ятиступеневий апарат з характеристиками дванадцятиступеневого. Ця унікальна характеристика виділяє стабілізатор Вольток серед інших пристроїв, вироблених в Україні.
У стабілізаторах лінійці Basic встановлені тиристорні ключі IXYS нового покоління. Стабілізатори укомплектовані мідним трансформатором. Цей атрибут є довговічним і зносостійким, на відміну від алюмінієвого.
Апарат Voltok Basic SRK9-18000 profi має ряд важливих захистів для споживача:
- захист від короткого замикання;
- захист від низької і високої напруги;
- захист від перегріву і перевантажень.
Пристрій доповнено датчиком струму для вимірювання і контролю постійного вхідного і вихідного напруги.
Телефонуйте в офіційний магазин і купуйте стабілізатор напруги Voltok українського виробництва! Це стабілізатор з найкращим співвідношенням ціни і якості!
Voltok Basic SRK9-18000 profi
| Модель: | Voltok Basic SRK9-18000 profi |
|---|---|
| Тип стабілізації: | симісторні (тиристорні) |
| Виконання: | підлогово-настінний |
| Місце встановлення: | в приміщенні |
| Кількість ступенів: | 9 |
| Потужність (кВт): | 18,0 |
| Робочий діапазон, В | 140 - 253 В |
| Поріг вимикання, В | 100 - 268 |
| Похибка на виході: | 5 - 7% |
| Max вхідний струм, А | 100 |
| Ном. вхідний струм : | 80 А |
| Призначення: | для будинку, для офісу, для великої потужності, для промислового призначення, для великих пускових струмів |
| Точність вих. напруги, В: | 10-12 В |
| Потужність, (ВА): | 15000 - 20000 |
| Кількість фаз: | 1 |
| Індикація: | дисплей |
| Захист від: | перевантаження, низької напруги, короткого замикання, перегріву |
| Додаткові характеристики: | діапазон стабілізації 140 - 253 В, граничні напруги 120 - 268 В, тиристорні ключі IXYS - працює зі зварюванням |
| Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В | 18000 |
| Підключення: | Клемне підключення |
| Розміри: | 405×240×170 мм |
| Вага (кг): | 23,5 |
| Гарантія: | 4 роки |
| Доставка / Оплата: | Безкоштовна доставка |
| Трансформатор: | Мідний |
- Додати відгук