Умови гарантії в магазині Voltok

Інтернет-магазин Voltok виконує гарантійні зобов'язання згідно з чинним законодавством. Ви можете повернути придбаний у нас товар протягом 14 днів з моменту покупки. Повернення товару клієнтом здійснюється тільки в тому випадку, якщо товар не був в експлуатації та збережено його товарний вигляд.

  • Гарантійний термін експлуатації стабілізаторів напруги Voltok Basic profi, Voltok Safe, Voltok Grand, Voltok Elegant становить 7 років.
  • Гарантійний термін експлуатації стабілізаторів напруги Voltok Like, Voltok SRK-500 становить 3 роки.

Гарантія діє з моменту продажу пристрою.

Гарантія поширюється на всі несправності стабілізатора будь-якої складності, викликані виключно дефектами виробництва або за явної причини неякісних комплектуючих і елементів або їх внутрішнього монтажу. Усунення несправностей здійснюється безкоштовно, транспортні витрати не входять в умови безкоштовного гарантійного і негарантійного ремонту.

Ремонт стабілізатора здійснює тільки в авторизованому сервісі!

Власник має право на заміну стабілізатора на новий, якщо його відновлення відповідно до висновку гарантійної майстерні не є можливим, за умови, що його вихід з ладу був викликаний не механічними пошкодженнями, неправильною експлуатацією, порушенням вимог навколишнього середовища, помилковим електричним монтажем, негарантійним випадком, перевищенням номінальних параметрів і т.д., а несправністю електричної частини з вини виробника, або якості комплектуючих.

Регламентне технічне обслуговування здійснюється раз на повний рік експлуатації і є необхідною умовою дотриманням обов'язків протягом стандартного гарантійного терміну.

Перед експлуатацією стабілізатора обов'язково ознайомтеся з технічним паспортом пристрою та гарантійними умовами.