Стабілізатор напруги: Voltok ELG12-6 Elegant-S


Знятий з виробництва
-
Консультація фахівця
Відповімо на всі питання -
Виробник продукції
а не простосто продавець -
Всі види оплати
Кредит і розстрочка -
Гарантія та сервіс
Установка і підключення -
Доставка по всій Україні
14 днів на обмін, повернення
Voltok ELG12-6 Elegant-S - стильний безшумний стабілізатор напруги на 6 кВт, розрахований на 12 ступенів стабілізації напруги. У цій моделі зібрано все найкраще з попередніх моделей стабілізаторів напруги Вольток. Voltok вже тривалий час виготовляє своє обладнання на території України, а також активно імпортує в європейські країни. Компанія зарекомендувала себе як найкращий виробник апаратури для стабілізації вхідної напруги в побутових і виробничих приміщеннях.
Пристрій має можливість працювати в режимі «Транзит». У разі виникнення нестабільних ситуацій, стабілізатор видаватиме на виході таку ж напруги, яку отримує на вході. У звичайному режимі роботи, Voltok ELG12-6 Elegant-S забезпечує вихідну напругу на рівні 220 Вольт з похибкою не більше 4%.
Компанія Voltok комплектує свої прилади мідними автотрансформаторами, високоякісними силовими безконтактними ключами. Комплексний захист по струму і напрузі забезпечують якісне і безпечне живлення в житлових об'єктах, офісних приміщеннях, в апаратурі, техніці або обладнанні. Завдяки точним характеристикам апарат можна підключати до медичного обладнання. Важлива відмінність апарату від інших, цей стабілізатор може працювати при використанні зварювального устаткування.
Якщо у вас виникли питання, телефонуйте нашим експертам за телефонами, вказаними на нашому сайті. Фахівці дадуть відповідь на ваші питання і професійно проконсультують вас у виборі стабілізатора.
Voltok ELG12-6 Elegant-S
| Модель: | Voltok ELG12-6 Elegant-S |
|---|---|
| Тип стабілізації: | симісторні (тиристорні) |
| Виконання: | підлогово-настінний |
| Місце встановлення: | в приміщенні |
| Кількість ступенів: | 12 |
| Потужність (кВт): | 6,0 |
| Робочий діапазон, В | 135 - 257 В |
| Поріг вимикання, В | 100 - 273 |
| Похибка на виході: | 2.5 - 5% |
| Max вхідний струм, А | 40 |
| Ном. вхідний струм : | 27 A |
| Призначення: | для будинку, для дачі, для квартири, для офісу, для крутого дизайну |
| Точність вих. напруги, В: | 8-10 В |
| Потужність, (ВА): | 5000 - 7500 |
| Кількість фаз: | 1 |
| Індикація: | дисплей |
| Захист від: | перевантаження, низької напруги, короткого замикання, перегріву, високої напруги |
| Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В | 6000 |
| Підключення: | Клемне підключення |
| Вага (кг): | 17 |
| Гарантія: | 84 міс. |
| Доставка / Оплата: | Безкоштовна доставка |
| Трансформатор: | Мідний |
Видеообзор от нашего партнера.